O nás

Zleva: Tereza Pšenčíková (lg), Nikola Kandoussi (g, voc), Katie Skatie (bg, voc), Martina Kajda Balcarová (ds)

 

Ženská heavyrocková čtveřice, která se jakýmsi zázračným způsobem uskupila v dubnu 2013 v Praze. Mezi naše záliby patří hraní koncertů, natáčení hudby, fakultativní výlety dodávkou po krásách nejen naší země, spousta humoru a socializace za asistence chmelových i jiných nápojů.
Nebudeme vás otravovat dlouhou biografií, stačí vědět, že jsme díky fanouškům pomocí crowdfundingu natočily dvě alba (Dirty And Dangerous a 689 – viz Spotify či YouTube), hrajeme po celé republice i v zahraničí a máme za sebou mnoho festivalových zářezů (České Hrady, Masters of Rock, JamRock, atd.) i supporty nebo rovnou turné se známými interprety české i zahraniční scény.
Hrajeme ve složení Nikola Kandoussi (černovlasá kytaristka a zpěvačka, co hraje na kytaru sice celkem dobře, ale obráceně), Kejtý Skejtý (červenovlasá basistka zbožňující pivo a kvalitní literaturu), Terka Pšenčíková (inteligentní dlouhovlasá blondýnka sólující na Fendera) a Martina ‘Kajda’ Balcarová (bubenice s duhovými vlasy a kokosovými doutníčky).
Pokud byste rádi věděli více, neváhejte navštívit některý z našich koncertů, kde vám o našem souboru rády poskytneme další peprné informace!