Tiskové zprávy

‘Terrana Tour 2014’

Od 2. do 8. prosince jsme vyrazily na svou první tour, v rámci které jsme vystřídaly šest pódií, najely víc než 1.500 kilometrů a požily nepočítaně litrů piva, tedy kromě Jenny – Jenny pila Nestea.

Vybrali nás jako předkapelu známého bubeníka Mika Terrany a jeho bandy, která v současné době objíždí Evropu se svým novým CD. Jelikož se na to nedalo říct ne, naskládaly jsme se do krásné a prostorné Pepinovy dodávky (https://www.facebook.com/pepinovadodavka) a hurá na silnice a dálnice.

V Praze měla naše Kejtý depréze poté, co viděla hrát Alberta, což je basista Terranovy kapely. Někdy v životě už tu basu držel a Kejtý usoudila, že to není fér, aby někdo takhle hrál, načež si zapálila další cigáro. Bylo tam hodně publika a bylo to super, navíc se lidem líbila naše trička.

V Plzni jsme měly trochu problém, přijely jsme pozdě (kvůli kamionu, který si hodil šlofíka na boku přímo na dálnici), nicméně sotva jsme vyskákaly z dodávky, čekali na nás fanoušci, abychom jim podepsaly fotky, díky čemuž jsme se cítily jako velké rockstárs a přestože všechno bylo narychlo, zvládly jsme to i díky tomuto přivítání daleko lépe. Bylo tam hodně publika a bylo to super, navíc se lidem určitě líbila naše trička.

V Brně jsme sice dostaly místo piv jen Pepsi, protože nám prý všem nebylo osmnáct, ale i tak tam bylo FAKT hodně publika a bylo to super, navíc se lidem líbila naše trička. Zvuk byl též parádní a kromě toho jsme se konečně mohly i zdržet, protože jsme další den měly volno ve znamení poflakování se po Brně. Tímto děkujeme všem, kdož nám jakýmkoliv způsobem dělali společnost a doufáme, že se vám líbila naše trička.

Ve Zlíně jsme hrály asi v největším klubu, kterým bylo Masters of Rock Café. Opět fanoušci a podpisy ihned po výskoku z dodávky, a poté free wifi backstage o velikosti kongresáku, pódium jak v Glastonbury a zvuk jak z pohádky – co víc si přát? Leda tak velký pódium na Masters of Rock… ” Holky, počkejte!! My jsme tady na tom plakátu na Masters napsaný!” .. A bylo to tak. Samotný pan ředitel Pragokoncertu nám to potvrdil, takže příští rok na Mástru, naše firma děkuje vaší firmě 🙂

Naše firma děkuje též rodině P., která nám poskytla neuvěřitelně krásný nocleh a servis jako v pětihvězdičkovém hotelu, včetně Jagera (a zkumavek na něj) a ranní krupicové kaše. Ještě k tomu se jim tak moc líbila naše trička, až si jich několik zaopatřili. Děkujeme a noste s láskou!

I Pardubice nás přivítaly ohromným pódiem, skvělým zvukem a našimi skalními fanoušky, kteří na sobě měli naše trička, a moc jim to slušelo. Niky sice uklouzla na pódiu a málem si rozbila sebe, aby si následně přilepila setlist k botě, ale celý koncert nás neuvěřitelně bavil, nemluvě o tom, že tam bylo hodně publika.

Nelze než poděkovat další rodině P. a paní M. za nocleh v nedaleké Čáslavi a neméně kvalitní servis, v rámci kterého suverénně vyhrává zeleninová polévka (a pivo).

Poslední koncert naší velké ‘Cože?!Nic! AG + Terrana Tour’ se odehrál v Ostravě, v moc krásném klubu Garage. Tam jsme se konečně vyfotily s Mikem a jeho kapelou (Alberto, Fabri a technik Jaco) a vystoupaly na další velké pódium před fakt hodně lidí, kterým se líbila naše muzika, aspoň nám to teda potom říkali a psali na Fejsbůk. Vrátíme se určitě, vrátíme se rády!

Děkujeme a brzo se uvidíme 🙂

AG